O mnie

Czołem! z tej strony Krzysztof, miłośnik swobodnych kadrów, minimalizmu w doborze środków, mąż, ojciec oraz bez precedensu fan analoga i dziwnej muzyki. Mieszkam nad morzem, na co dzień otoczony wzgórzami, jeziorami i rzekami oraz bogactwem natury.   U mojego boku, zawsze, jest moja niesamowita żona Patrycja oraz córka Pola. Są one moją inspiracją, lożą szyderców oraz największym krytykiem dzielnie wspierają mnie w tej przygodzie.   Jestem zwykłym facetem z aparatem w ręku, który dzięki swojej rodzinie wykonuje najwspanialszy zawód świata.
To dzięki nim mogę wyżywać się artystycznie oraz wykonywać niesamowity zawód. Dobrze się czuję z aparatem i kocham to, co robię. Dla mnie kadry to film oraz fotografia, dzięki którym portretuję ludzi, upamiętniam ważne chwile oraz dostarczam niesamowitych emocji innym ludziom.
Kilka portali takich jak zankyou czy planujemywesele wyróżniły moje prace oraz osobę która uczyni Twoje zdjęcia wyjątkowymi. .

Po wielu latach pracy w na reportażach stworzyłem stworzyłem styl pracy który pozwala mi wyłowić fajne emocje podczas fotografii ślubnej.

 

Tel: 731736973

email: bure@studio.pl

 

 

 

 

Gdańsk, fotograf komercyjnyMożliwość komentowania została wyłączona.